• Dlaczego MATE GREEN?

 • Yerba, która zawsze oferuje intensywny,

 • zrównoważony smak, już od pierwszego razu.

MATE GREEN

Features 1

Sed vel rutrum mi. Vivamus orci lorem, imperdiet ut auctor…

Co wyróżnia MATE GREEN?

ENERGIA Z BRAZYLIJSKĄ YERBA MATE GREEN

Południe jednego z najbardziej zielonych krajów na świecie. Palące słońce, dzięki któremu rośliny bujnie wyciągają się ku niebu. Żyzna gleba, z troską zadbana przez doświadczonych plantatorów. A na niej – ostrokrzew paragwajski, wiecznie zielony krzew, z którego wytwarzamy yerbę Mate Green. To jedna z najpopularniejszych marek na rynku, ponieważ posiada szereg poszukiwanych współcześnie cech dobrego produktu zielarskiego i herbacianego. Yerba Mate Green jest organiczna, pozbawiona pyłu, świeża (niedymiona) i pełna witamin, minerałów i antyoksydantów.  

WYSOKI STANDARD UPRAWY I PRZETWARZANIA

Plantacje ostrokrzewu odpowiadają normom ekologicznym i zrównoważonej, tradycyjnej gospodarce brazylijskiej. Nie stosuje się na nich pestycydów, oprysków, GMO. W trakcie przetwarzania i pakowania susz nie ma kontaktu z alergenami i metalami ciężkimi.

PACHNĄCA DZIKĄ PRZYRODĄ

Susz Mate Green składa się z dużych, mięsistych listków ostrokrzewu wraz z niewielką ilością patyczków. Nie zawiera pyłu. Nie jest poddawana dymieniu i leżakowaniu, dzięki czemu produkt charakteryzuje się świeżością i intensywną zielenią listków.

KOMPLEKS ZWIĄZKÓW CZYNNYCH

Mate Green posiada tym samym, najwyższą wśród innych gatunków yerby zawartość antyoksydantów, a także mikro i makroelementów oraz witamin. Swoje podstawowe działanie zawdzięcza zaś mateinie (kofeinie), saponinom oraz śladowej ilości teobrominy i teofiliny, znanych z kakao i herbaty.

SIŁA NATURY

Smak naszej yerba mate przywodzi na myśl las deszczowy, a pobudza i odżywia organizm niczym prawdziwe „warzywo w płynie”, jak nazywali yerbę gauchos – kowboje Ameryki Południowej. Energia, koncentracja i witalność po wypiciu Mate Green, to skutek profesjonalnej i zgodnej ze standardami pracy naszych współpracowników oraz czystej miłości do suszu ostrokrzewu, którym pragniemy się dzielić.

Yerba, która zawsze oferuje intensywny i zrównoważony smak już od pierwszego razu.

Mate Green zaspokoja nawet najbardziej wybredne podniebienia. Czysty, organiczny susz ostrokrzewu wraz z całymi kawałkami suszonych owoców oraz z ziołami oddziałującymi na ciało i umysł, to prawdziwa rozkosz smakowa i wizualna. A przede wszystkim – to porządna porcja zdrowia i energii!

KONTAKT

  Jeśli jesteście Państwo zainteresowani otrzymaniem oferty hurtowej, prosimy o wypełnienie formularza. nasz konsultant odpowie tak szybko, jak to możliwe. zapraszamy również do kontaktu telefonicznego, mailowego lub do odwiedzenia nas w siedzibie firmy.

  MATE GREEN

  ŚLUSARSKA 10/7

  05-480 KARCZEW

  518 448 937